Babylon is een middelgrote club in Elsdorf gelegen aan de A4 en de A61 en is goed bereikbaar vanaf Aken, Keulen, Mönchengladbach und Düsseldorf. De Ambiance, sfeer, gasten en keuken kloppen en maken de club in de regel tot een fijn bezoek. De entreeprijs bedraagt 60 Euro. Voor dat bedrag heeft een bezoeker toegang tot het binnen- en buitenverblijf, gratis dranken inclusief Bier (voor Redbull, wijn en sterk alcoholisch dient extra betaald te worden), een uitgebreid buffet en de mogelijkheid om a la carte te eten, dat op verzoek meteen wordt bereid. Wekelijks zijn 60 tot 70 vrouwelijke gasten in Babylon, waarvan dagelijks 20 tot 50 dames in huis zijn. Er wordt niet echt geanimeerd, maar op een aangename wijze contact gelegd, met een begroeting, glimlach of een knipoog,
De samenstelling van de dames is gelijk aan de mannelijke bezoekers, van klein tot groot, van superlang tot mollig. Er is altijd wel een dame die voldoet aan de wens van de klant. Alleen ten aanzien van de schoenenmode is er geen verschil. In huis dragen alle dames schoenen met hoge hakken (plateauschoenen), hetgeen zorgt voor een grote aantrekkingskracht.
Er zijn veel verschillende kamers in Babylon. De meeste kamers zijn doelmatig ontworpen en ingericht, hetgeen voor de meeste dames en heren ruim voldoende is. Aanvullend zijn er enkele grotere kamers met een sierlijke inrichting, die ook erg wordt gewaardeerd.
In Babylon wordt constant geïnvesteerd. Voortdurend wordt er gebouwd, verbouwd of verbeterd.
Saunaclub Babylon is de laatste jaren gegroeid. Er is een grote tuin aanwezig achter het gebouw en een eigen (bewaakte) parkeerplaats. Verder is er een nieuwe aanbouw gerealiseerd met douches, een sauna en een grote luxe whirlpool, alsmede een groot zwembad in de tuin. In de zomer de ideale plek om te vertoeven, kijkend naar mooie meiden die eventueel seks hebben of waar men ook zelf actief kan zijn.
Voor een medische massage is Milenka beschikbaar, die over de grenzen heen van het Rijnland bekend is. Met regelmatig komen er gasten van heinde en verre om te genieten van haar massagekunsten. Men kan desgewenst een dame uitnodigen die haar eigen erotische massage meebrengt.
[table=nohead]Maandag: 11 tot 24 uur
Dinsdag: 11 tot 24 uur
Woensdag: 11 tot 24 uur
Donderdag: 11 tot 24 uur
Vrijdag: 11 tot 01 uur
Zaterdag: 11 tot 01 uur
Zondag: 11 tot 24 uur[/table]